formularz zgłoszeniowy na kurs angielskiego

Agata Korbel

Pomysłodawczyni i założycielka szkoły. Absolwentka  studiów magisterskich na filologii angielskiej i psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, nauczycielka języka angielskiego w szkołach językowych oraz tłumaczka od roku 2000. Tworzy autorskie materiały do nauki języka angielskiego, pisze piosenki edukacyjne w języku angielskim, zajmuje się doborem programów nauczania i czuwa nad poziomem metodycznym szkoły. 

Uczy w przedszkolach i szkołach oraz, w miarę możliwości czasowych, przez Internet. W wolnych chwilach prowadzi zespół dziecięcy Ładne Kwiatki, dla którego pisze teksty oraz muzykę. 

Anita

Anita Słodownik

Mieszkanka Cegłowa. Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego, posiada tytuł nauczyciela kontraktowego. Uczy od 2004 roku. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w szkołach podstawowych, przedszkolu, szkołach językowych (nauczanie wszystkich grup wiekowych) w Mińsku Mazowieckim, Warszawie i Piasecznie (gmina Cegłów). Od lat tworzy autorskie programy nauczania, z powodzeniem przygotowuje swoich uczniów do egzaminów, testów i konkursów. Nieobce jej są nowoczesne metody pracy, takie jak CLIL (nauczanie w systemie dwujęzycznym) czy zajęcia z elementami dramy. Ponadto, prowadziła szkolenia językowe z angielskiego w biznesie i wykonywała tłumaczenia specjalistyczne (uchwały, umowy, dokumenty księgowe).

W wolnym czasie lubi grać w scrabble, gotować i jeździć na rolkach oraz szukać ślimaków, budować wieże i traktory i wymyślać cos z niczego ze swoim synkiem Leosiem.

Aby zobaczyć nagrania z lekcji klinknij TUTAJ lub TUTAJ