Kto uczy

Agata

Agata Korbel

Pomysłodawczyni i założycielka szkoły. Absolwentka  studiów magisterskich na filologii angielskiej i psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, nauczycielka języka angielskiego w szkołach językowych oraz tłumaczka od roku 2000. Tworzy autorskie materiały do nauki języka angielskiego, pisze piosenki edukacyjne w języku angielskim, zajmuje się doborem programów nauczania i czuwa nad poziomem metodycznym szkoły. 

Uczy dzieci i dorosłych na wszystkich poziomach. W wolnych chwilach prowadzi dziecięce zespoły muzyczne Ładne Kwiatki i Majeranki, dla których pisze teksty i układa muzykę. 

Agnieszka

Agnieszka Pieńkowska

Absolwentka filologii angielskiej Akademii Podlaskiej oraz lingwistyki stosowanej (język angielski,  specjalność nauczycielsko-tłumaczeniowa) Uniwersytetu Warszawskiego.  Uczy od 2002 roku, w szkołach publicznych, prywatnych, przedszkolach. Ma doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych.

Jej pasją, poza nauczaniem języka angielskiego, jest podróżowanie (odwiedziła kilkanaście krajów), czytanie, słuchanie muzyki, koncerty, spotykanie się z ludźmi, zumba i fitness, a także spędzanie czasu z trójką swoich dzieci. 

 

Zuzia

Zuzanna Sosińska

Studentka lingwistyki stosowanej (język angielski i niemiecki)

Ambitnie dąży do realizacji pasji, którą jest poznawanie języków oraz przekazywanie innym swojej wiedzy i zarażanie swoim zapałem do nauki. Relaksuje się przy dobrej książce i kubku kawy, słuchaniu muzyki oraz spędzaniu czasu wśród bliskich.